Nabídka práce > Business Intelligence - Vývojář databází (SQL , BI)

Business Intelligence - Vývojář databází (SQL , BI)

Náplň práce

- Analýza požadavků daného zákazníka a vytvoření BI návrhu řešení

- Vývoj a implementace BI řešení pro daného zákazníka

- Práce v Microsoft SQL - převažuje vývojová část

- Možnost práce i v zahraničí

Požadavky

- Zkušenosti s analýzou a vývojem Business Intelligence a Datawarehousing systémů

- Zkušenosti s platformou Microsoft Business Intelligence

- znalost SQL Server 2005 a vyšší: T-SQL, Integration Services, Analysis Services, Reporting Services

- Sharepoint 2010 a vyšší výhodou

- Zkušenosti s .NET vývojem výhodou

Nabízíme

- Práci na zajímavých projektech

- Získání nových zkušeností a praxe

- Osobní růst

- Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažených výsledků

- Pružná pracovní doba

- Další benefity (např. stravenky)

- Práce v centru Prahy

- Zajímavé finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek