Nabídka práce > ELEKTROTECHNIK TESTER

ELEKTROTECHNIK TESTER

Náplň práce

* Kontrola vyrobených produktů na testovacím zařízení
* Práce se zkušebním software
* Spolupráce s firmware a hardware vývojáři na nápravě zjištěných nedostatků
* Vedení příslušné dokumentace
* Testování hotových výrobků (funkční testy, ICT, zátěžový test) – hledání závad a opravy vadných výrobků

Nabízíme

* Přístup k nejmodernějším testovacím zařízením
* Příplatky za směnnost
* 25 dní dovolené
* 1 sickdays
* Firemní jazykové kurzy v pracovní době
* Za doporučení nového zaměstnance odměna 5.000 Kč
* Motivující finanční ohodnocení, bonusy
* Přístup k moderním technologiím
* Možnost profesního růstu
* Smlouva na dobu neurčitou
* Možnost nástupu IHNED
* Místo výkonu: Moravskoslezský kraj, Karvinsko

Další informace

Technici, elektrotechnici, chce zúročit své nabyté vědomosti a zkušenosti z oblasti elektroniky? Máte vystudované elektrotechnické vzdělání a baví Vás práce v tomto oboru? Nevadí Vám v začátcích práce ve směnném provoze? Rádi byste pracovali pro významnou nadnárodní společnost? Pak neváhejte a kontaktujte mě!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12