Nabídka práce > BUSINESS FINANCE CONTROLLER s NJ Praha

BUSINESS FINANCE CONTROLLER s NJ Praha

Náplň práce

* zajištění analytických činností v oblasti nákladů
* příprava podkladů a komentářů k přípravě finančních prognóz
* pravidelné zpracování ad-hoc finančních analýz
* spolupráce na měsíčních/ročních účetních závěrkách
* budgeting, forecasting
* reporting

Nabízíme

* týden dovolené navíc
* flexibilní pracovní dobu
* home office
* systém Cafetérie
* příspěvek na stravování
* termín nástupu: IHNED
* místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Máte zkušenosti v oblasti finančního controllingu a chcete se v tomto směru dále rozvíjet? Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni? Umíte pracovat s IS SAP a kontingenčními tabulkami?

Tak jste to právě Vy!

Mezinárodní firma působící v oblasti nových technologií hledá posilu do svého týmu na pozici:

BUSINESS FINANCE CONTROLLER s NJ Praha (40-50.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1