Nabídka práce > SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK

SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK

Náplň práce

* Evidence objednávek
* Přezkoumáni vyrobitelnosti
* Termínové zpracovávání a řízení zakázek
* Dohled nad dodržováním Vámi stanovených podmínek
* Komunikace se zákazníky, informování o dodávkách
* Podílení se na řízení logistického řetězce
* Spolupodílení se zajišťování externí přepravy

Nabízíme

* Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
* Motivující mzdové ohodnocení + pravidelné prémie
* Stabilní a perspektivní, dlouhodobou, spolupráci
* Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
* Voňavé kafe po ránu = pro pohodový den :)

* Místo výkonu práce: Havířovsko

Další informace

Máte pracovní zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky, plánování výroby nebo z obdobné pozice ve výrobní společnosti, která zahrnovala výše popsané? Dokážete v práci používat zdravý rozum a dívat se na skutečnosti kritickým myšlením? Domluvíte se anglicky, nebo lépe německy? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis!

Pro výrobní společnost vyrábějící jedinečný produkt blízké budoucnosti v oblasti elektroniky hledáme organizačně zdatného "všeuměla" se smyslem pro odpovědnost na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Plat: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12