Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

ELEKTROMECHANIK - ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce

* Údržba a opravy výrobních strojů a zařízení k zajištění plynulosti výroby
* Instalace, připojování a seřizování strojů a zařízení
* Diagnostika poruch a podílení se na jejich odstranění
* Spolupráce s technologií a kvalitou výroby

Nabízíme

* 25 dnů dovolené
* Moderní, čisté a klimatizované prostředí
* Možnost sebevzdělávání a kariérní růst
* Zaměstnanecké slevy na produkty
* Mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu

* Místo výkonu: Pardubice

Další informace

Máte pracovní zkušenosti na pozici elektromechanika ve výrobní společnosti? Chcete si za svou kvalitně odvedenou práci nadstandardně vydělat?

Do stabilní společnosti, špičku ve své oblasti, hledáme kolegu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 8