Nabídka práce > Zákaznická kvalita s AJ

Zákaznická kvalita s AJ

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky a řešení reklamací a případných kvalitativních problémů

  • sistence při plnění výrobků u zákazníka a zajištění zpětné vazby do závodu

  • pravidelné návštěvy zákazníků v ČR a Německu za účelem zlepšování kvality

  • přezkoumání požadavků zákazníků - spolupracuje na zavádění zlepšovacích procesů ve výrobě

  • pravidelný reporting v oblasti kvality

  • zástup vedoucí kvality a specialisty kvality při řízení činností při kontrole kvality hotové výroby

Požadavky

  • VŠ vzdělání - technické zaměření výhodou

  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou

  • komunikativní znalost AJ

  • základní znalost NJ s ochotou rychlého doplnění znalostí

  • dobrá znalost práce v MS Office

  • řidičský průkaz „B"

  • vysokou míru samostatnosti, flexibilitu, loajalitu

  • ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • roční bonus až 7% z roční mzdy

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • flexi passy v hodnotě 7200 Kč / rok

  • bonus za splněný docházkový fond

Informace o pozici

  • Manpower
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek