Nabídka práce > PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ S MNOŽSTVÍM BENEFITŮ

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ S MNOŽSTVÍM BENEFITŮ

Náplň práce

* Odpovědnost za bezproblémový chod výrobních strojů
* Obsluha elektrických zařízení
* Oprava a diagnostika závad na řídících systémech
* Přestavba a modernizace strojů, zařízení a jejich přezkušování
* Preventivní údržba

Nabízíme

* Práci v příjemném a moderním pracovním prostředí
* Tým odborníků
* Osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělávání)
* Nástupní mzdu od 24 000 Kč a dále dle zkušeností kandidáta
* Systém Cafeteria - po zkušební době 1000 Kč za měsíc
* Příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění
* Příspěvek na dopravu vyplácené 1x za čtvrtletí
* a další zajímavé benefity

Další informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte SŠ/SOU vzdělání a alespoň 2 roky praxe v oboru? Jste ochotný pracovat na 2 směny a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978? Pak jste pro nás ideální kandidát! Pošlete nám svůj životopis!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 24.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12