Nabídka práce > MECHANIK ÚDRŽBY S MENŠÍ ZKUŠENOSTÍ (BONUSY)

MECHANIK ÚDRŽBY S MENŠÍ ZKUŠENOSTÍ (BONUSY)

Náplň práce

* Provádění periodických prohlídek a oprav strojů
* Podílení se na nákupech nových dílů do strojů
* Pomoc při zavádění nových strojů do výroby

Nabízíme

* Adekvátní platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
* Čtvrtletní bonusy
* Možnost profesně i finančně růst
* 25 dní dovolené
* Závodní stravování s příspěvkem
* Občerstvení na pracovišti
* Teambuildingové akce
* Práci v zajímavém prostředí
* Pracoviště: v blízkosti centra Brna (jen pár zastávek tramvají)

Další informace

Rozumíte opravám strojů? Nevadí Vám 12-ti hodinové směny? Jste fyzicky zdatný? Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Budu se těšit na Vaši reakci.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Technické profese,
  • Plat: 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11