Nabídka práce > STROJNÍ MECHANIK – NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

STROJNÍ MECHANIK – NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Náplň práce

* Zajišťování bezporuchovosti a maximální využitelnosti výrobních zařízení
* Plánování a realizace preventivní i havarijní údržby
* Revize strojů a vedení příslušné dokumentace
* Komunikace s externím servisem
* Práce na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

* Nabíráme i v této době, nástup možný ihned nebo domluvou
* Finanční ohodnocení dle zkušeností
* Týden dovolené navíc
* Dotované závodní stravování
* Každé tři měsíce finanční bonus
* Stabilitu a jistotu
* Dobrou dopravní dostupnost
* Práce na HPP přímo do kmene

Další informace

Máte již nějakou praxi v údržbě strojů a výrobních zařízení? Chcete zaměstnání, kde budete mít v každé době jistotu výplaty na svém účtu? Vyhovuje Vám práce na krátký/dlouhý týden? Tak pošlete životopis, nebo zavolejte a můžeme se domluvit.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika, Technické profese,
  • Plat: 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11