Nabídka práce > TECHNIK AUTOMATIZOVANÝCH SYSTÉMŮ

TECHNIK AUTOMATIZOVANÝCH SYSTÉMŮ

Náplň práce

* servis řídících systémů, programování logických automatů
* vedení technických projektů a pracovních skupin
* zajištění provozu strojů a elektrických zařízení
* spolupráce v mezinárodním prostředí - cestování
* občasná pracovní pohotovost

Nabízíme

* zajímavé finanční ohodnocení s bonusy
* práci pro stabilní společnost s přátelskou atmosférou
* pružnou pracovní dobu
* pracovní cesty do zahraničí
* 5 týdnů dovolené
* profesní rozvoj a vzdělávací aktivity
* příspěvek na penzijní pojištění,
* výhodný tarif pro Vás i Vaši rodinu

* Místo výkonu práce: Šumperk

Další informace

Máte zkušenosti v oblasti elektro a setkal jste se již se servisem automatizovaných strojů? Umíte programovat řídící automaty a domluvíte se anglicky? Nevadí Vám občasné výjezdy do zahraničí a chcete se dále rozvíjet? Pak jste pro nás "to pravé ořechové"! Věříme že budeme i my pro Vás :) Pojďte to zjistit a pošlete mi svůj životopis.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 13