Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - MĚŘÍCÍ TECHNIKA

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - MĚŘÍCÍ TECHNIKA

Náplň práce

* komunikace se stávajícími zákazníky
* vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci celé ČR
* poradenství v oblasti měřících přístrojů
* příprava kalkulací
* pravidelný reporting nadřízenému

Nabízíme

* práci na HPP
* další finanční ohodnocení dle obchodních výsledků
* firemní vozidlo
* 4 týdny dovolené
* příspěvek na penzijní připojištění
* vzdělávací kurzy
* nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
* sídlo společnosti - Praha

Další informace

Máte zkušenosti s oblastí elektroniky či elektrotechniky? Máte obchodní myšlení a nedělá Vám problém prodávat kvalitní výrobky stávajícím i nových obchodním partnerům? Jste technicky zdatní a umíte lidem poradit, co by pro ně bylo nejvhodnější?

Pak hledáme právě Vás!!

Obchodní společnost nabízející měřící přístroje a s tím související poradenství i školení pro výrobní společnosti i laboratoře hledá posilu do svého týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - měřící technika (fix. 30-35.000,- Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej, Elektrotechnické profese,
  • Plat: 30.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2