Nabídka práce > PROJEKTANT ELEKTRO (NN/VN/VVN)

PROJEKTANT ELEKTRO (NN/VN/VVN)

Náplň práce

* specifikace zakázek u zákazníků v ČR
* zpracování technického řešení elektrických systémů VN a VVN
* účast při uvádění zařízení do provozu
* podílení se na přípravě obchodních nabídek
* práce v 10 členném týmu

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* měsíční a roční odměny
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní a životní připojištění
* propracovaný systém školení a adaptace
* místo výkonu: Praha nebo Kolín

Další informace

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru a zkušenosti s tvorbou projektů zaměřených na NN/VN/VVN? Hledáte stabilního zaměstnavatele s možností profesního i osobního růstu? Pak máme pracovní nabídku právě pro Vás!

Společnost zabývající se elektrotechnickou výrobou a následnou montáží, hledá kolegu na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO (VN/VVN) (40 - 45.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 40.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2