Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ DO VÝROBY S NÁSTUPNÍM BONUSEM

ELEKTRIKÁŘ DO VÝROBY S NÁSTUPNÍM BONUSEM

Náplň práce

* Péče o technický stav, seřízení a funkčnost elektrických zařízení (silno i slaboproudých)
* Tvorba podkladů pro dodávky elektrické energie
* Práce s technickou dokumentací
* Zabezpečování revize elektro

Nabízíme

* Náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
* Závodní stravování
* Moderní pracovní prostředí
* Pro pracovníky, kteří jsou ve společnosti minimálně 1 rok - roční docházkový bonus 20.000 Kč a příspěvek na spoření

Další informace

Máte pracovní zkušenosti na pozici elektrikáře ve výrobní společnosti? Chcete si za svou kvalitně odvedenou práci vydělat?
Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti, která si svých zaměstnanců váží!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 27.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 4