Nabídka práce > Junior specialista s němčinou - MOŽNOST HOME OFFICE - vhodné pro absolventy

Junior specialista s němčinou - MOŽNOST HOME OFFICE - vhodné pro absolventy

Náplň práce

  • každodenní komunikace se zahraničním zákazníkem

  • zpracovávání požadavků na založení či změnu dodavatele

  • vyřizování povinných a doplňkových kontrol dodavatelů

  • kontrola údajů poskytnutých dodavateli

  • úzká spolupráce s oddělením nákupu

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • velmi dobrou znalost německého jazyka (minimálně úroveň B1)

  • znalost anglického jazyka výhodou

  • zkušenosti s prací v systému SAP výhodou

  • zkušenosti z oblasti nákupu výhodou

  • dobré komunikační schopnosti

  • pečlivost, systematičnost, samostatnost

  • orientaci na zákazníka, orientaci na výsledek

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti

  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

  • systém firemního vzdělávání a školení

  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další)

  • místo výkonu práce: Ostrava

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek