Nabídka práce > IT support ledoborec

IT support ledoborec

Náplň práce

Na plavbě tě čeká starost o to, aby platby mezi obchodníky a bankou běhaly, jak mají a kdyby náhodou neběhaly, tak je zase rozběhneš. Čeká tě registrace a řešení zákaznických požadavků a starost o klidný běh zákaznických systémů. Budeš testovat naše aplikace, nástroje a implementace. Tvorbě dokumentace se taky nevyhneš, protože ta ti kolikrát zachrání kůži.

Nabízíme

Samozřejmě máme systém odměňování a bonusů a k tomu ohodnocení podle pracovního nasazení a výsledků. Můžeš u nás růst. Servis je jen začátek a jak se rozkoukáš, není problém naučit se nové věci a posunout se dál. Občerstvení a vitamínů je u nás dostatek, stejně jako zábavy k relaxaci. Jsme prostě tým, který ví, že dělá nejlepší aplikace ve svém oboru a rád si společně vyrazí na nějakou tu akci.

Další informace

Chceš začít v IT a nevíš jak? Pojď se k nám nastartovat a začít pěkně od začátku ať získáš zkušenosti a rosteš v pořádného ledoborce, který prorazí ty nejtužší a nejzamrzlejší problémy a pak už si bude razit své vlastní cesty. Jsme nejlepší v autentizačních a platebních systémech. Staráme se o to, aby přihlašování do online aplikací bylo bezpečnější než hustodémonsky krutopřísné heslo do e-mailu. Jsme v Praze a ve Zlíně, takže se stačí vybrat, které město se ti líbí víc a přijít za námi.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12