Nabídka práce > Samostatný obchodní konzultant

Samostatný obchodní konzultant

Náplň práce

Jsme tým zkušených obchodníků a sami už na to nestačíme. Proto k sobě hledáme posilu na externí spolupráci, která do toho šlápne s námi a pomůže nám. Náplní práce je servis a péče o klienty, ale i rozšiřování obchodních příležitostí společnosti.

Požadavky

- Čistý rejstřík trestu, minimální SŠ vzdělání
- Živnostenský list
- Komunikativní schopnosti
- Základní znalost práce na PC

Nabízíme

- Zázemí firmy a týmu
- Propracovaný systém vzdělání, díky kterému se stanete profesionálem
- Možnost se kariérně dále rozvíjet
- Osobní růst a rozvíjení vlastní finanční gramotnosti
- Individuální přístup a podpora
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost získání manažerské pozice
- Po zaškolení možnost práce z domova

Další informace

Můžete nás kontaktovat na email: prace@praman.cz, nebo na tel.:777550443

Informace o pozici

  • CFKfinance
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 25.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: 7.května 81/44, 14000 Praha 4 - Chodov