Nabídka práce > SPECIALISTA SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO A KVALITU S MNOHA BENEFITY

SPECIALISTA SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRO A KVALITU S MNOHA BENEFITY

Náplň práce

* Zodpovědnost za elektrická / elektronická zařízení
* Řešení problémů související s výrobním procesem i díly
* Testování
* Audity dodavatelských procesů
* Vyhledávání kvalitativních problémů ve výrobě

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Pružná pracovní doba
* Bonusy (ročně až 3 mzdy navíc!)
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Jazykové kurzy
* a mnoho dalšího!

Další informace

Máte zkušenosti na pozici Speciality kvality z prostředí automotive společnosti? Věříte si v komunikaci v angličtině? Pokud k tomu všemu Vaše odborné zkušenosti pochází z oblasti elektro - rozhodně nám odpovězte na tuto nabídku práce!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Elektrotechnické profese,
  • Plat: 32.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12