Nabídka práce > CEO (100-150.000 Kč)

CEO (100-150.000 Kč)

Náplň práce

* celková zodpovědnost za strategii rozvoje, operativní řízení, celkové fungování, finanční řízení a samozřejmě za výsledky
* Obchodní jednání na nejvyšší úrovni ať už s dodavateli, či klíčovými zákazníky
* Řízení celé společnosti, která má dnes zhruba 30 lidí a to jak na přímo, tak přes manažery
* Reporting akcionářům

Nabízíme

* Nadstandardní platové ohodnocení
* 28 dní dovolené
* Automobil k soukromému užití
* Spoustu dalších benefitů
* Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Máte obchodní praxi? Prodej exklusivních věcí Vám není cizí? Disponujete praxí s prodejem designových produktů, nebo máte zkušenost z oblasti designu? Chcete vést společnost, která se soustředí na prodej top sortimentu v oblasti B2B a B2C? Prosím, kontaktujte mě.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Management,
  • Plat: 100.000,- Kč - 150.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2