Nabídka práce > NÁKUPČÍ S NJ Praha

NÁKUPČÍ S NJ Praha

Náplň práce

* Nastavování nákupních procesů
* Vyhledávání nových dodavatelských partnerů
* Zodpovědnost za probíhající tendery
* Vyjednávání cen a smluvních podmínek s převážně zahraničními dodavateli
* Zodpovědnost za nákup komodit a služeb pro technologickou společnost
* Správa portfolia dodavatelů
* Zodpovědnost za plnění objednávek, vyřizování reklamací, minimalizaci nákladů
* Po zaučení support pro začínající kolegy

Nabízíme

* Osobnostní a profesní růst
* Týden dovolené navíc
* Flexibilní pracovní dobu
* Možnost občasné práce z domova
* Stravenky a systém Cafeterie
* Sportovní a společenské akce
* Vzdělávání a profesní školení

* Nástup možný: IHNED (nebo dle domluvy)
* Lokalita: Praha

Další informace

Máte již zkušenosti v oblasti nákupu komodit nebo služeb ve výrobní či technologické společnosti? Máte perfektní úroveň německého jazyka? Máte výborné vyjednávací schopnosti a jste analyticky zaměření?

Pak hledáme právě Vás!

Prestižní mezinárodní společnost působící v oblasti nových technologií, automatizace a digitalizace hledá do svých řad kolegu na pozici:

NÁKUPČÍ S NJ Praha (40-55.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 40.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1