Nabídka práce > INŽENÝR ELEKTRO PRO OBLAST AUTOMATIZACE

INŽENÝR ELEKTRO PRO OBLAST AUTOMATIZACE

Náplň práce

* Návrh a realizace elektroinstalace pro profilovací linky
* Vývoj a implementace SW automatizace do výrobního provozu
* Práce s elektroschématy a další technickou dokumentací
* Služební cesty i do zahraničí

Nabízíme

* Odměny za odvedenou práci
* Pružnou pracovní dobu
* 2 dny zdravotního volna
* Příspěvek na stravování a jazykové kurzy
* Možnost občasného home office

Místo výkonu práce: Dobřichovice

Další informace

Máte vysokoškolské vzdělání a hledáte práci v elektro oboru, kde uplatníte své zkušenosti? Hovoříte anglickým jazykem a rád by jste jej využíval v praxi? Jste kreativní a hledáte příležitost pro realizaci svých nápadů?
Pokud ANO, pak je tato nabídka určena právě Vám!

Prosperující strojírenská společnost hledá kolegu do svého týmu!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2