Nabídka práce > STROJNÍ ZÁMEČNÍK SE SUPER BENEFITY

STROJNÍ ZÁMEČNÍK SE SUPER BENEFITY

Náplň práce

* Práce s ručními frézami, bruskami, kladivy a dalším nářadím
* Opravy zajímavých a specifických strojů, ovšem bez nutnosti předchozí praxe
* Práce s technickou dokumentací

Nabízíme

* Platové ohodnocení dle zkušeností + nadstandardní příplatky za dobře odvedenou práci
* 28 dní dovolené
* Až 7000 Kč ročně na různé volnočasové aktivity
* Dotované závodní stravování
* Penzijní a životní připojištění
* Zázemí silného a stabilního zaměstnavatele
* Pracoviště v téměř v centru Brna

Další informace

Máte vetší či menší zkušenost jako strojní zámečník? Máte vzdělání v technickém oboru? Umíte si poradit s ručními bruskami, frézami a podobně? Pokud máte zájem, pošlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 23.000,- Kč - 26.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11