Nabídka práce > INŽENÝR PLÁNOVÁNÍ KVALITY

INŽENÝR PLÁNOVÁNÍ KVALITY

Náplň práce

* Plánování kvality pro nové projekty
* Uvolňování nových nástrojů do výroby
* Plánování a zajištění zkoušek výrobků před uvedením do sériové výroby
* Komunikace se zákazníky a specifikace požadavků
* Úzká spolupráce s projektovými manažery a nákupčími
* Spolupráce se zahraničními kolegy

Nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* Vzdělávací kurzy a školení
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost profesního i osobnostního růstu
* Firemní akce
* Stravování v areálu společnosti

* Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
* Místo výkonu zaměstnání: 20 min. od Příbrami

Další informace

Hledáte práci na pozici Inženýra kvality? Máte již zkušenosti s kvalitou v oblasti automotive? Chcete denně aktivně využívat anglický nebo německý jazyk? Rád pracujete na nových projektech?

Pak mi pošlete svůj životopis!

Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automotive průmysl hledá kolegu na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2