Nabídka práce > PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

* úvodní jednání se zákazníkem, specifikace zakázky
* zaměření stávající konstrukce na stavbě
* zpracování, kreslení stavební dokumentace
* zpracování návrhu použitých technologií
* zajištění vhodné technologie, materiálu a zařízení pro daný návrh
* zpracování realizační dokumentace ve 3D - zadání pro konstruktéra výrobní části projektu
* zpracování montážní dokumentace (výpis spojovacích materiálů atd)
* komunikace se stavebními úřady

Nabízíme

* férové mzdové ohodnocení
* bonusy
* firemní automobil i k osobním účelům
* flexibilní pracovní doba
* přátelské pracovní prostředí

Místo výkonu práce: okolí Lipníka nad Bečvou

Další informace

Máte zkušenosti na pozici Projektanta staveb a láká Vás prostředí, kde se kombinuje oblast stavařiny se strojařinou? Orientujete se ve stavební a strojní dokumentaci a hledáte novou pracovní příležitost? Pak hledáme právě Vás!
Rodinná společnost u Lipníku nad Bečvou nyní hledá stěžejní článek svého týmu. Kontaktujte mne pro bližší info.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 45.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 13