Nabídka práce > STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ PRO NOVÉ PROJEKTY

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ PRO NOVÉ PROJEKTY

Náplň práce

* Projektový nákup v oblasti automotive
* Vyjednávání, odhad a rozbor cenových nabídek
* Analýza trhu a vyhledávání nových dodavatelů
* Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
* Tvorba nákupních strategií pro budoucí projekty

Nabízíme

* Zázemí silné a stabilní výrobní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Možnost kariérního růstu
* Flexibilní pracovní dobu
* Atraktivní systém odměňování včetně bonusů a prémií
* Akce pro zaměstnance
* Zajímavé sociální benefity

* Místo výkonu práce: Okres Příbram

Další informace

Máte zkušenosti s projektovým nákupem ve výrobní společnosti nebo automotive, domluvíte se bezproblémově anglicky a cítíte, že je čas se posunout dál?

Pracujte v mezinárodní společnosti, která se nebrání novým postupům.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej, Strojírenství, Logistika a doprava,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2