Nabídka práce > PROJEKTANT - STATIK

PROJEKTANT - STATIK

Náplň práce

* Zpracování a tvorba projektové dokumentace ocelových konstrukcí
* Dohled na statiku staveb
* Zpracování a tvorba cenových nabídek
* Možnost podílet se na vývojových projektech

Nabízíme

* Práci v mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
* Zaškolení v oboru - šance i pro absolventy stavebního oboru
* Flexibilní pracovní dobu
* Týden dovolené nad rámec zákona
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na dojíždění
* Zvýhodněné tarify u mobilního operátora
* Příjemnou atmosféru na pracovišti

* Místo výkonu práce: okres Přerov

Další informace

Jste absolventem stavebního oboru na VŠ nebo máte již nějaké zkušenosti jako projektant staveb? Láká Vás oblast ocelových konstrukcí více než pozemní stavitelství? Máte alespoň mírně pokročilou Aj nebo Nj? Pak hledáme právě Vás!
Stabilní mezinárodní společnost na Přerovsku nyní hledá posilu na pozici Statika. Pošlete mi svůj životopis ještě dnes!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 28.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 12