Nabídka práce > IT PODPORA UŽIVATELŮM

IT PODPORA UŽIVATELŮM

Náplň práce

*Zpracování požadavků konečných uživatelů a kolegů z mezinárodních poboček.
*Zjištění podstaty a následná evidence do interního systému.
*Zabezpečení konektivity a konfigurace zařízení LAN.
*Administrace uživatelských účtů a přístupů
*Monitorování zpracování požadavku a monitorování celé IT infrastruktury.

Nabízíme

*Bonusy a prémie.
*5 týdnů dovolené.
*Sleva na firemní výrobky.
*Flexibilní pracovní doba.
*Stravenky.
*Notebook.
*Občerstvení na pracovišti.
*Firemní akce.

Další informace

Jste absolvent IT oboru a chcete začít budovat kariéru v jednom z nejperspektivnějším oboru budoucnosti? Hledáte užitečnou práci v přátelském prostředí? Máme pro vás skvělou příležitost jak pomáhat uživatelům PC a přitom získávat praktické zkušenosti v oboru IT.
Jsme součástí mezinárodní společnosti působících v 10 zemích Evropy. Naše brněnská pobočka je hlavním distribučním centrem Evropy a poskytuje odsud mezinárodní podporu zejména v oblasti IT a financí.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 23.000,- Kč - 26.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11