Nabídka práce > Hlavní účetní s AJ

Hlavní účetní s AJ

Náplň práce

* Vedení a rozvoj týmu účetních
* Tvorba účetní a daňové metodologie
* Příprava měsíčních účetních závěrek
* Průběžné zlepšování procesů s důrazem na produktivitu, digitalizace účetních procesů
* Odpovědnost za sestavení ročních účetních závěrek a konsolidace
* Účtování významných a komplexních transakcí
* Zodpovědnost za včasné plnění účetních a daňových povinností
* Komunikace s auditory, daňovými poradci, právním oddělením, a orgány dohledu
* Metodická spolupráce s provizním týmem
* Spolupráce s controllingem

Nabízíme

* Nadstandardní finanční ohodnocení
* Práci u jedničky na trhu
* Týden dovolené navíc
* Stravenky
* Sick days
* Home office
* Příspěvek na penzijní spoření

Další informace

Jste zkušená/ý účetní? Máte zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví? A Zkušenosti s vedením menší účtárny? Potom nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Jednička na trhu v oblasti pojištění služeb, podnikatelů, živnostníků, průmyslových firem, měst a obcí hledá zkušené kandidáty na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11