Nabídka práce > Projektant Elektro Junior VVN BRNO

Projektant Elektro Junior VVN BRNO

Náplň práce

* Projekty rekonstrukcí a oprav elektrických stanic a vedení do úrovně VVN
* Zpracování všech stupňů dokumentace až po dokumentace provedení stavby včetně návazných
dokumentů (podklady pro kalkulace prací, harmonogramy provedení prací)
* Zpracování projektů skutečného provedení stavby na základě předaných podkladů
* Živnost Projektová činnost ve výstavbě
* Provedení požadovaných prací v souladu s požadavky zákazníků – provozovatelů distribuční
soustavy
* Dodržování legislativních požadavků pro zpracování projektové dokumentace

Nabízíme

* Zázemí stabilní a silné společnosti
* Odpovídající finanční ohodnocení
* Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
* Stravenky
* Kurzy a školení
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Možnost nástupu: ihned
* Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru a zkušenosti s tvorbou projektů zaměřených na VVN. Hledáte stabilního zaměstnavatele s možností profesního i osobního růstu? Pak máme pracovní nabídku právě pro Vás!

Společnost zabývající se především výstavbou a projektováním distribučních trafostanic, rozvoden velmi vysokého napětí (VVN) a vedení VVN hledá kolegu. Jste to Vy?

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: 35.000,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11