Nabídka práce > VÝROBNÍ ŘEDITEL

VÝROBNÍ ŘEDITEL

Náplň práce

* Řízení kapacity závodu z pohledu ekonomiky, výroby, logistiky a technického zajištění
* Komunikace s klíčovými zákazníky
* Spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace
* Předkládání návrhů investic, rozšiřování kapacit a reorganizace výroby
* Kontrola a hodnocení výrobních a finančních plánů při dodržení kvality a cenové efektivity
Řízení a organizace výroby, zajištění bezproblémového chodu výroby
* Stanovování výrobních plánů a výrobní politiky v
souladu se strategií organizace

Nabízíme

* Nadstandardní finanční ohodnocení
* Roční manažerský bonus ( až 25 % z roční základní mzdy)
* Služební vůz i pro soukromé účely
* Notebook a mobilní telefon samozřejmostí
* Stravenky
* Příspěvek na penzijní připojištění
* 5 týdnů dovolené

* Místo výkonu práce : okres Rychnov nad Kněžnou

Další informace

Vystudoval jste vysokou školu technického zaměření a máte praxi na pozici Manažer výroby? Máte pokročilou znalost anglického jazyka? Dokáže vás motivovat nadstandardní platové ohodnocení ? Chcete mít prostor pro osobní a profesní růst? Chcete získat nové zkušenosti a pracovat pro úspěšnou a silnou společnost?
Pak nám zašlete váš životopis na pozici

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: 0,- Kč - 160.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 9