Nabídka práce > KEY ACCOUNT MANAGER - PRAHA

KEY ACCOUNT MANAGER - PRAHA

Náplň práce

* převážně péče o stávající klienty v daném regionu
* vyhledávání nových obchodních příležitostí
* rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky
* prezentace společnosti a vypracování cenových nabídek
* účast na obchodních jednáních
* analýza trhu a pravidelný reporting

Nabízíme

* auto i pro soukromé účely
* bonusy/prémie,
* týden dovolené navíc
* firemní akce
* flexibilní začátek/konec pracovní doby
* mobilní telefon, notebook
* provize z prodeje
* Sleva na firemní výrobky
* stravenky/příspěvek na stravování
* vzdělávací kurzy, školení

* svěřený region: Praha a okolí

Další informace

Orientujete se na poli obchodu a marketingu a máte zkušenost s péčí o svěřené portfolio VIP zákazníků? Jste zvyklý podílet se na tvorbě marketingové a obchodní strategie? Pak Vás jistě bude zajímat pracovní pozice KEY ACCOUNT MANAGER - PRAHA.

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 1