Nabídka práce > ŠKOLITEL pro MS DYNAMICS NAVISION

ŠKOLITEL pro MS DYNAMICS NAVISION

Náplň práce

* školení interních zaměstnanců na systém MS Dynamics Navision
* onboarding nových kolegů
* školení kolegů při změnách v MS Dynamics Navision
* analýza školení a zpracování dat
* aktivní podpora uživatelů, pokud si s něčím v MS Dynamics NAV neví rady
* řešení problémů zaměstnanců přes vzdálené připojení k PC
* spolupráce s ostatními odděleními

Nabízíme

* týden dovolené navíc
* sick days
* služební automobil i k soukromým účelům
* stravenky
* bohatý systém cafeteria
* zvýhodněné firemní produkty
* termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)

* místo výkonu práce: lze přizpůsobit dle Vašeho bydliště (Praha, Stř. Čechy, Východní Čechy, Vysočina)

Další informace

Máte výbornou znalost Microsoft Dynamics Navision? Chtěli byste své získané zkušenosti předávat ať už novým nebo stávajícím kolegům? Dokážete si sami sebe představit v roli interního školitele pro Microsoft Dynamics Navision?

Pak hledáme právě Vás!

Česká obchodní společnost s dlouholetou působností na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:

ŠKOLITEL pro MS DYNAMICS NAVISION (40-50.000Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2