Nabídka práce > PRÁVA RUKA ŘEDITELE VÝROBY

PRÁVA RUKA ŘEDITELE VÝROBY

Náplň práce

* Plánování výroby a koordinace vedoucích pracovníků
* Zajišťování a kontrola norem kvality
* Zodpovědnost za včasnou realizaci zakázek
* Zodpovědnost za kvalitu práce
* Reportování výkazů příslušným nadřízeným

Nabízíme

* Motivující finanční ohodnocení
* Pružnou pracovní dobu
* Možnost zaměstnaneckých slev na výrobky světových značek
* Vzdělávací programy
* Příspěvky na zážitky ve volném čase
* Bohaté nabídky z obědového menu

* Sídlo společnosti: Pardubický kraj

Další informace

Pohybujete se již nějaký čas na vedoucí pozici ve výrobě a rádi byste dále uplatňovali Vaše nasbírané zkušenosti? Máte praxi v automobilovém průmyslu a nedělá vám problém domluvit se v anglickém jazyce? V tom případě Vás přivítáme s otevřenou náručí.

Pošlete nám Váš životopis a my se postaráme o zbytek. Hledá se:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 65.000,- Kč - 75.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 8