Nabídka práce > TECHNIK ELEKTRO - ABSOLVENT

TECHNIK ELEKTRO - ABSOLVENT

Náplň práce

* Údržba a servisování moderních linek
* Preventivní údržba
* Diagnostika závad na strojním zařízení
* Práce s moderními měřicími přístrojemi
* Spolupráce s dalšími kolegy

Nabízíme

* 13. plat
* 14. plat
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Týden dovolené navíc
* Příspěvky na obědy
* Příspěvky na rekreaci
* Odborná školení

* Místo výkonu práce: Nymburk

Další informace

Jsi absolventem v oboru Elektrotechnika či obdobném a máš platnou elektro vyhlášku §5?
Chceš nabrat zkušenosti na moderním pracovišti a k tomu získat řadu zajímavých benefitů?
Jsi pracovitý a chceš se učit novým věcem?

Tak mi zašli svůj životopis a začni pracovat jako TECHNIK ELEKTRO ve společnosti, která Ti umožní nastartovat kariéru!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 2