Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ - LOGISTIK

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ - LOGISTIK

Náplň práce

* péče o stávající zákazníky (ČR, USA a další země)
* akvizice nových zákazníků (především zahraničních)
* příprava složitějších mezinárodních zásilek (většinou lodní kontejnerová přeprava)
* zpracování objednávek (kalkulace cen, řešení termínů a další)
* zasílání nabídkových listů
* tvorba analýz, rozpočtů a kalkulací cen

Nabízíme

* stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu
* odpovídající mzdové ohodnocení
* možnost seberealizace v případě, že v současném zaměstnání není možnost postupu
* stravenky
* příspěvek na penzijní připojištění
* sick days
* automobil i pro soukromé účely
* teambuildingové akce a různé výroční akce
* multisport karta
* možnost nástupu: ihned
* místo pracoviště: Olomouc

Další informace

Máte zkušenosti s prodejem nebo dispečinkem a anglicky hovoříte na denní bázi? Chcete se stát členem obchodního týmu logistické společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Olomoucká logistická společnost hledá parťáka do týmu obchodníků na pozici:

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Plat: 30.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 13