Nabídka práce > Inženýr optiky - Hledáme zkušené i začínající optické inženýry

Inženýr optiky - Hledáme zkušené i začínající optické inženýry

Náplň práce

• návrhy nových optických konceptů pro osvětlení vozů předních světových automobilových značek

• odpovědnost za fotometrickou kvalitu výrobků

• práce s CAD programy

• spolupráce v oblasti hodnocení a udržování optické kvality výrobků

• řešení provozních úkolů podle požadavků zákazníka

• účast na přípravě propočtů nových produktů, prezentace výrobků u zákazníka

Požadavky

• VŠ vzdělání strojního či elektrotechnického zaměření (vhodné i pro absolventy) nebo SŠ vzdělání s praxí na této pozici v automotive

• hlubší vysokoškolské znalosti optiky a znalost fyzikálních vlastností a zákonů světla

• výhodou je znalost 3D modelování (CATIA, Pro Engineer, INVENTOR atd.)

• technické myšlení

· schopnost komunikovat v angličtině

• prezentační a komunikační dovednosti

• řidičský průkaz, ochota cestovat

Nabízíme

• široká řada firemních benefitů např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, dotované stravování, příspěvek na PP a ŽP atd.

• zázemí silné mezinárodní společnosti

• motivující plat a variabilní bonusový systém

• vynikající zaměstnanecké výhody

• možnosti vzdělávání a kariérní růst

• high-tech vybavení na pracovišti

• flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek