Nabídka práce > SEŘIZOVAČ - AUTOMOTIVE

SEŘIZOVAČ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

* Obsluha a seřizování strojů a montážních linek
* Manipulace a příprava materiálu pro výrobu
* Odpovědnost za správnou kvalitu výrobků
* Čtení z technické dokumentace
* Dodržování zásad BOZP a požární ochrany

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Docházkové a roční bonusy
* Možnost závodního stravování
* Důkladné zaškolení
* Mnoho pracovních příležitostí i možnost seberealizace
* Příspěvek na kulturu a sport
* Příspěvek na dopravu i penzijní připojištění
* Firemní akce

* Místo výkonu práce: Velké Pavlovice

Další informace

Máte zkušenosti s prací ve výrobě, seřizováním strojů a linek? Máte technické myšlení, hledáte novou pracovní příležitost a nevadí Vám pracovat na 3 směny? Pak jste právě vy člověkem, kterého hledáme!

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá kolegu na pozici:

SEŘIZOVAČ - AUTOMOTIVE (24-30.000 Kč)

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 24.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 11