Nabídka práce > Electronic HW engineer

Electronic HW engineer

Náplň práce

· Návrh a optimalizace elektronických modulů pro senzory (analogová a 8 bitová mikroprocesorová technika).

· Provádění simulací elektronických obvodů a tolerančních výpočtů v programu PSpice.

· Tvorba testovací specifikace.

· Plánování a realizace ověřovacích testů (laboratorní testy, životnostní testy, EMC kompatibilita).

· Tvorba technické dokumentace a podpora při zavádění výrobku do výroby.

· Podpora a provádění design FMEA.

Požadavky

· VŠ vzdělání elektrotechnického směru.

· Min.1 rok praxe na obdobné pozici.

· Znalosti a zkušenosti v oblasti analogových a digitálních obvodů.

· Schopnost návrhu elektronických schémat a CADu pro tvorbu schémat.

· Znalost simulačních programů, např. PSpice.

· Znalost AJ na komunikativní úrovni nutná, znalost NJ výhodou.

· Znalost EMC problematiky výhodou.

· Znalost problematiky automobilových sběrnic např. CAN, LIN výhodou.

Nabízíme

· Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.

· Přístup k nejnovějším technologiím.

· Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.

· Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).

V případě zájmu o danou pozici prosím zašlete svůj profesní životopis s motivačním dopisem v českém a anglickém jazyce.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek