Nabídka práce > Project & Innovation Manager

Project & Innovation Manager

Náplň práce

* Vedení projektů jako je např. stavba nového automatizovaného skladu
* Úzká spolupráce s majitelem společnosti, dotažení vizí do reálného, fungujícího projektu
* Spolupráce s jednotlivými odděleními včetně vedení společnosti a jejich koordinace
* Vyhledávání slabých míst ve společnosti, návrhy pro jejich zlepšení
* Trpělivé, systematické dotahování všech úkolů/projektů

Nabízíme

* Práci ve společnosti, kde rodinná atmosféra opravdu funguje
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Osobní automobil i k soukromým účelům
* Finanční bonusy

Další informace

Máš zkušenost s vedením různorodých projektů? Jsi člověk, který dokáže ostatním vysvětlit složitější věci jednoduchým způsobem? Pokud vidíš, že něco nefunguje, jak má, převezmeš iniciativu a zkusíš s tím něco udělat? Chceš být tím člověkem, který propojuje jednotlivá oddělení společnosti, tak aby jejich spolupráce byla efektivní? Pak mi pošli své CV!

Informace o pozici

  • Personální agentura práce AC Jobs, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství,
  • Plat: 0,- Kč - 0,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: 10