Nabídka práce > HPP - operátor výroby - Praha Říčany

HPP - operátor výroby - Praha Říčany

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost zabývající se kompletací výrobků v oblasti potravin a kosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby.

Popis práce:

- kompletace, etiketování, balení zboží

- kontrola zboží

- plnění, balení dekorativní a pleťové kosmetiky pro známé značky

Požadujeme:

- výpis z rejstříku trestů

- zdravotní průkaz

- pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

- svozový autobus z Opatova, Říčan a Benešova zdarma

- práce na 2směnný provoz: ranní směny 6:00-14:15/odpolední směny 14:15-22:30

- příplatky a bonusy za kvalitně odvedenou práci, noční směny, přesčasy

- příspěvek na stravování

- dočasné přidělení pod agenturou, v případě spokojenosti nástup přímo pod klienta

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4