Nabídka práce > Expediční a skladové práce – IT sortiment – 140 Kč/h

Expediční a skladové práce – IT sortiment – 140 Kč/h

Náplň práce

Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na výpomoc v expedičním skladu v Říčanech – Jažlovicích.

Popis pozice

•    naskladňování a vyskladňování zboží – IT sortiment a spotřební elektronika,

•    manipulace s kartony a jednotlivými kusy zboží,

•    práce se čtečkou kódů,

•    střídání ranních a odpoledních směn Po-Pá – 7:00 – 15:30 h., 15:00 – 23:00,

•    možnost nočních směn 22:30 – 7:00.

Požadujeme

•    čistý trestní rejstřík,

•    možnost docházet Po až Pá (min. 3x týdně),

•    zkušenosti na obdobné pozici výhodou – není podmínkou,

•    schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost,

•    pečlivost.

Nabízíme

•    denní vyplácení na účet,

•    pracovní dobu od pondělí do pátku – odpolední směny (volné víkendy a státní svátky),

•    práci v úspěšné mezinárodní společnosti,

•    přístup k nejmodernějším PC technologiím,

•    práce v malém přátelském kolektivu,

•    svoz zajištěn ZDARMA z Opatova.

V případě zájmu neváhejte a zašlete nám stručný životopis.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 140
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Říčany u Prahy