Nabídka práce > Práce ve skladu s hračkami (150) - týdenní vyplácení

Práce ve skladu s hračkami (150) - týdenní vyplácení

Náplň práce

Pro našeho klienta, významný internetový obchod s hračkami a potřebami pro zvířátka, hledáme brigádníky na:

  • pomocné skladové práce

  • balení zásilek k expedici

  • lepení štítků s českými popisky

  • lepení čárkových kódů

  • práce se čtečkou - vychystávání zboží

NABÍZÍME

  • pondělí - neděle (denní 7:00 - 17:30; odpolední 12:15 - 21:15) - práce minimálně 4x týdně

  • týdenní vyplácení na účet

  • příjemné pracovní prostředí v nově postaveném skladu

  • místo výkonu práce: Strančice

  • zdarma svoz z Opatova (6:20; 11:45) a zpět

  • možnost práce i pro studenty, nestudenty i maminky na MD

  • mzda 150 Kč/h

POŽADAVKY

  • práce vhodná pro muže i ženy, studenty i nestudenty

  • manuální zručnost

  • pečlivost

  • spolehlivost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 150
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha