Nabídka práce > Affiliate Manager

Affiliate Manager

Náplň práce

Baví tě affiliate marketing? Zkusil jsi si vést nebo postavit vlastní online projekt? Sleduješ trendy v online a affiliate marketingu? Pak pro tebe máme zajímavou nabídku spolupráce.

Hledáme affiliate nadšence do našeho týmu, který se nebojí komunikovat, má rád lidi a umí obchodně myslet. Někoho, kdo affiliate sleduje a chce si vše vyzkoušet na velkých projektech. A pokud máš svůj projekt, který je na affiliate postavený, tak ho klidně dál můžeme dělat společně.

Co bude tvou úlohou:

Sledovat trendy a sdílet poznatky s námi i našimi partnery

Vést a rozvíjet výkonnostní projekt, navrhovat změny a automatizace

Spolupracovat s partnery s obrovskými zkušenostmi a úspěchy v affiliate marketingu – vlastníky blogů, komunitních webů

Komunikovat s partnery z řad e-shopů

Ve spolupráci s kolegy z marketingu nastavovat efektivní marketingové strategie, testovat, ověřovat, zefektivňovat

Vytvářet reporty pro management, partnery a zákazníky

Odpovídat za technickou funkčnost programu

Neustále se učit a hledat nové trendy

Co si tato pozice žádá:

Selský rozum, pečlivost, důslednost, všímavost, zájem, proaktivitu, komunikativnost

Zkušenost a znalost projektového i obchodního prostředí

Marketingové a technické cítění, bussinesové uvažování

Pracovní zkušenosti z online prostředí, nadšení pro affiliate

Znalost českého jazyka, minimálně pasivni znalost angličtiny

Co ti nabízíme my:

Zapojení do týmu mezinárodní affiliate sítě s výbornými výsledky

Práci na zajímavých projektech, se zajímavými klienty

Možnost naučit se novým věcem na projektech s vysokou návštěvností

Mladý přátelský tým v neformálním pracovním prostředí

Příjemnou atmosféru kanceláří 5 minut od metra Anděl

Práci na plný úvazek na IČO, fixní plat + odměnu podle dopadů tvé práce na svěřený projekt

Interní vzdělávání, příspěvek na kurzy, možnost cestovat na různé konference

Účast na ecommerce akcích zejména v zahraničí (Berlín, Amsterdam, …)

Zvýhodněné nákupy u několika stovek e-shopů v ČR i ve světě

Jsme středně velká,rodinná firma a stojíme na pevných základech. Nejedná se o korporát, takže tvoje práce bude rychleji viditelná. A chceš-li ovlivnit samotný produkt i vlastními nápady, máš navíc velké významné plus. Aktivita, zájem, pracovitost a chuť se učit jsou pro nás stejně velkou hodnotou jako dlouholeté zkušenosti. Díky tomu jsou u nás vítáni i mladí lidé s kariérou na samém počátku. Dokážeme podpořit dobré nápady jako i nové projekty z chytrých hlaviček lidí z našeho týmu.

Vytváříme vlastní úspěšné online projekty a děláme práci, která nás baví.

Máš chuť přistoupit do našeho týmu? Napiš nám a přijď se k nám podívat!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5