Nabídka práce > Hledáme nové kolegy do čajovny.

Hledáme nové kolegy do čajovny.

Náplň práce

Hledáme nové kolegy do našich podniků, čajovny Utopia a Veselé čajovny na pozice servírka, barman, dýmkař.

Požadavky

Podmínkou přijetí je příjemné a profesionální vystupování, dochvilnost, zodpovědný přístup k práci. Předchozí zkušenosti v gastru jsou výhodou, u barmana podmínkou.

Nabízíme

Práci nabízíme na DPP pro brigádníky, nebo na hlavní pracovní poměr. Výplata vždy po směně, měsíční bonusy, slevy na konzumaci v práci i volnu. Směny dle dohody. Pracujeme především ve večerních a nočních hodinách, proto je plnoletost podmínkou. Odpovědi prosím zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře nebo mailem.

Utopia Brno a Veselá čajovna

Informace o pozici

  • UTOPIA CZ s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 15000-25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Měsíční bonusy, slevy na konzumaci v práci i volnu. Směny dle dohody.
  • Vhodné pro: studenty nebo vyučené v oboru
  • Místo pracoviště: Divadelní 3