Nabídka práce > Kuchař na dětském táboře

Kuchař na dětském táboře

Náplň práce

Na dětský tábor spolku Dlouhý Široký a Bystrozraký ve Slavětíně u Načeradce sháníme v termínu 17.-31. 7. šikovného kuchaře, který obstará denně 120 osob. K dispozici je plně vybavená kuchyně, předpřipravený jídelníček, a pomocná síla. Nabízíme 16 tisíc korun + odměnu, ubytování v pohodlném stanu s podsadou, a v neposlední řadě i skvělou partu lidí. Setkání se zájemci jsme schopni zprostředkovat v Praze, v Mladé Boleslavi, nebo online. Tel. č.: 776 021 020, Email: dlouhysirokybystrozraky@seznam.cz

Požadavky

Samostatnost, schopnost uvařit pro větší množství lidí, trpělivost s dětmi (podílí se na mytí nádobí atd), chuť spát pod stanem a třeba se i podílet na táborových aktivitách :) Ideálně hledáme někoho, koho táborový život láká nebo už ho někdy zažil.

Nabízíme

Léty ověřený jídelníček připravený dopředu, schopného zásobovače, zkušenou pomocnou sílu do kuchyně, ale i pobyt v krásné přírodě Benešovska a možnost seznámit se s novými fajn lidmi. Když Vás práce bude bavit, můžeme navázat spolupráci i do dalších let.

Informace o pozici

  • Dlouhý Široký Bystrozraký zs.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 16000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Odměna nad standard platu při dobře odvedené práci, ubytování a strava, atmosféra letního tábora
  • Vhodné pro: aktivní seniory, studenty
  • Místo pracoviště: Slavětín u Načeradce