Nabídka práce > Zedník, obkladač, elektrikář, instalatérské práce...

Zedník, obkladač, elektrikář, instalatérské práce...

Náplň práce

Nebaví vás chodit na směny do fabriky a jste manuálně zruční? Chcete, aby vás firma vnímala jako člověka a ne jenom jako výrobní prostředek? Vidíte za sebou rádi hotovou práci a dokončené dílo? U nás tu možnost máte:-) Jsme stavební firma specializovaná na rekonstrukce bytů a RD v Pardubicích a okolí. Mzda závisí na druhu dohody a pracovního poměru.
V případě zájmu se s vámi rádi sejdeme a prodiskutujeme možnosti. Prosím kontaktujte nás pomocí tohoto inzerátu, telefonem 737 511 202 nebo emailem info@jamich.cz

Požadavky

Manuální zručnost, chuť do práce, spolehlivost. Dále je potřeba řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

Možnost používání profesionálního nářadí, kvalitního materiálu, ochranných pomůcek. Osobní přístup a domluva ohledně pracovní doby, záběru pracovní činnosti, typu pracovní smlouvy.

Informace o pozici

  • JAMICH s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: dle typu pracovní smlouvy
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Pardubice a okolí