Nabídka práce > Vlasové modelky

Vlasové modelky

Náplň práce

Hledáme vlasové modelky na dokumentaci změny dámského účesu - odměna 1 500 - 3 500 Kč

Máte dlouhé vlasy a přemýšlíte o mikádu či o krátkém účesu? Vyplňte rovnou formulář přihlášky na našem webu https://qas.wz.cz/uces/#projekty nebo odpovězte na tento inzerát. Změnu účesu můžete realizovat u jedné z našich spolupracujících kadeřnic po Praze, nebo u své.

Jestli chcete pouze zastříhnout konečky, trochu sestříhat, nebo jen změnit barvu bez stříhání, nehlaste se! Pokud nehodláte zvedat mobil a ani odpovídat na maily, nehlaste se!

Inzerát platí stále, modelky nabíráme průběžně!

Požadavky

Vlasy alespoň po lopatky a odvaha na kratší účes či mikádo
Komunikativnost - zvedání mobilu a odpovídání na maily

Nabízíme

Odměnu 1 500 - 3 500 Kč
Fotky před a po zdarma

Informace o pozici

  • QAS agency
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 1500 - 3500
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studentky a maminky na mateřské
  • Místo pracoviště: Praha