Nabídka práce > Administrativní a klientský pracovník

Administrativní a klientský pracovník

Náplň práce

Pomoc lidem a firmám s realizací jejich cílů. Práce se skládá z administrativy a komunikace s klienty - analýza dat, sestavování projektů na míru dle požadavků klienta, práce na počítači, péče o nové klienty a servis pro stávající klienty.

Požadavky

Ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání

Aktivní přístup k práci, chuť se dále vzdělávat

Základní znalost MS Office (Excel)

Komunikativnost, zodpovědnost

Reprezentativní vystupování

Pracovní úvazek min. 15 hodin týdně

Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

Práci v mladém a přátelském kolektivu

Odborné zaškolení + propracovaný vzdělávací systém

Časově flexibilní pracovní dobu

Nadstandardní finanční ohodonocení 40 000 – 45 000

Spravedlivý kariérní růst

Možnost manažerské pozice po prvním roce spolupráce

Spolupráci na plný i částečný úvazek

Dlouhodobou spolupráci

Po zapracování možnost využívat i homeoffice

Praktické zkušenosti a dovednosti pro ekonomický obor a management

Informace o pozici

  • Lukáš Valenta
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha - Vršovice