Nabídka práce > Provoz kanceláří a výpomoc s vozovým parkem - Pražského povstání- 200 kc/hod

Provoz kanceláří a výpomoc s vozovým parkem - Pražského povstání- 200 kc/hod

Náplň práce

Pro bezproblémový chod našich kanceláří potřebujeme někoho (Tebe?) na nepravidelnou spolupráci – na několik hodin týdně dle domluvy a potřeby.

Jedná se o dohodu o provedení práce s nástupem hned. Min. Na měsíc a dále dle možností.

Tvým hlavním úkolem bude:
- starost o služební vozy - parkování, mytí a přesun vozidel na servisní prohlídky,
- pomocné činnosti týkající se provozu kanceláří,
- selekce pošty,
- kontrola čistoty, úklid prostor
- příjem skladových zásob ve spolupráci s recepcí.

Požadavky

- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- zvládat uživatelsky MS Office 2010
- mít min. SŠ – pozice je ideální pro všechny, kteří si chtějí přivydělat

Nabízíme

Co u nás získáš:
- přehled o chodu prestižní nadnárodní agentury
– příjemný kolektiv, ve kterém si nikdo na nic nehraje
- hezké a neformální kanceláře jen minutu z metra; v kuchyňkách na tebe čeká občerstvení

Informace o pozici

  • Omnicom Media Group
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 200 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Lomnického 9, Praha 4