Nabídka práce > Tipař - home office

Tipař - home office

Náplň práce

Informace o pracovním místě:
Jsme česká firma s desetiletou historií a dynamickým růstem. V současnosti máme 20 poboček po celé ČR. Našim klientům poskytujeme investiční poradenství a s tím spojený klientský servis.

Pro našeho investičního poradce hledáme kolegu/brigádníka na pozici Tipař.
Jedná se o doporučení potencionálního klienta se zájmen o zhodnocení svých volných finančních prostředků.
Po krátkém úvodním zaškolení na naší pobočce v centru Plzně můžete z pohodlí domova doporučovat vhodné klienty investičnímu poradci. Dojde-li na základě Vašeho doporučení k uzavření smlouvy s klientem, získáte provizi.

Práce je nenáročná, vhodná pro každého i pro maminky na mateřské či OZP nebo jako přivýdělek k Vašemu zaměstnání.

Požadavky

Výhodou bude komunikativnost a zájem o ekonomiku a finance, není však podmínkou.
Požadujeme minimální věk 18 let.

Nabízíme

Práci na základě uzavřené smlouvy o zprostředkování.
Motivující finanční ohodnocení v rozmezí 1000 Kč - 5000 Kč za každou uzavřenou smlouvu s Vámi doporučeným klientem.
Možnost dlouhodobé spolupráce nebo přechodu na HPP.

Informace o pozici

  • Stanislav Sláma
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: v textu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: zaměstnance jako přivýdělek, maminky na MD, OZP...