Nabídka práce > Úklidový pracovník

Úklidový pracovník

Náplň práce

Dobrý den , nabízíme krátkodobé brigády (dohoda o provedení práce).Noční úklidy Penny marketů - Moravskoslezský kraj. Pracovní doba 17.30 - 2.00hodin. Vyžadujeme spolehlivost, rychlost, zkušenosti s úklidem, fyzickou zdatnost Mzda bude vyplácena úkolově. Prosíme pouze vážné zájemce. Aktivní důchodce, studenty VŠ . maminky na MD, pracovníky cizí státní příslušnosti /alespoň minimální úroveň ČJ/ . Termín brigády září - listopad 2021.Temíny brigád:
14.9. 20.9. 24.9. 27.9 .1.10. 4.10. 5.10. 11.10.12.10 15.10. 16.10 18.10 19.10 22.10. 23.10 25.10. 26.10. 29.10 30.10 1.11 2.11 5.11 6.11 8.11 9.11 12.11 13.11 15.11 16.11
19.11 20.11

Požadavky

Spolehlivost !!!

Informace o pozici

  • Jakub Syrek
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 1000/úkol
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty. Rodiče na MD, Aktivní důchodce
  • Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm